Smartmobil

Vytvorená Android aplikácia pre skracovač odkazov Dopice.sk

od , 21. septembra 2014, v kategórii Novinky, Softvér. Počet prezretí: 2870

Pre fanúšikov tohto slovenského skracovača odkazov máme dobrú správu. Už nemusíte zdĺhavo skracovať odkazy cez webovú stránku v prehliadači, teraz skrátite váš odkaz veľm rýchlo a jednoducho pomocou pár klikov. Aplikácia je určená pre Android, no spustíte aj systémoch BB10 a Sailfish, ktoré podporujú spúšťanie Android aplikácií.

Ak poznáte web DSL.sk (a čítate komentáre pod člankami :D), určite vám neunikli skrátené odkazy od komentujúcich práve cez tento exkluzívny skracovač. Práve kvôli zvýšenej popularite tohto skracovača som si povedal, že mobilná aplikácia by mohla byť fajn. Za pár hodín bola aplikácia na svete.

Aplikácia má jednoduché rozhranie. Po otvorení môžete zadať odkaz do poľa pre URL adresu, následne môžete povoliť možnosť kľúčového slova a zadať ho. Ak ste momentálne na istej webovej stránke v prehliadači a chcete URL webovej stránky skrátiť, jednoducho vyberte možnosť Zdieľať a z ponuky aplikácií vyberte túto aplikáciu. Aplikácia sa otvorí s vyplneným poľom pre URL adresu. Ak ste spokojní zo zadanými údajmi, stlačíte tlačidlo Skrátiť odkaz. Prebehne proces skracovania a po dokončení sa zobrazí skrátená URL adresa na obrazovke a adresa sa taktiež skopíruje do schránky. Aplikácia je samozrejme bezplatná a nájdete ju len našej stránke.

 

 

Diskutovať môžete v téme pre túto aplikáciu na našom fóre, kde môžete stiahnuť inštalačný súbor aplikácie.


Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!