Smartmobil

Populárny správca súborov Total Commander sa dočkal verzie aj pre WP 8.1

od , 20. septembra 2014, v kategórii Novinky, Softvér. Počet prezretí: 2796

Spoločnosť Ghisler Software GmbH, stojaca za vývojom jedného z najznámejších správcov súborov, oznámila príchod Total Commanderu na Windows Phone. Aplikácia je v štádiu beta verzie a kto má záujem sa už teraz môže zúčastniť beta testovania.

Správa súborov bola kameňom úrazu vo Windows Phone. Microsoft spočiatku presadzoval svoje vlastné pravidlá, no slabé predaje a neúspechy WP ho prinútili vykonať kroky, ktoré zrušili rôzne obmedzenia v systéme. S príchodom Windows Phone 8.1 sa situácia ohľadom správy súborov razom zlepšila. Vývojári získali API (funkcie) na správu súborov a čoskoro po uvoľnení WP 8.1 sa objavili prví správcovia súborov. Ani Microsoft nezaháľal a vytvoril oficiálneho správcu súborov s názvom Súbory, ktorí väčšine používateľov postačuje. No pre skupinu používateľov, ktorí požadujú pokročilé funkcie, to nebola žiadna výhra. Až doteraz. Total Commander si našiel cestu aj na Windows Phone. Myslím, že ho veľmi predstavovať netreba, pozná ho hádam každý. Ponúka veľké množstvo funkcií, nastavení, rozšírení, atď. Prvá beta verzia poskytuje základnú funkcionalitu (kopírovanie, vytváranie, mazanie, presúvanie, …) + prístup k OneDrive a FTP. Je len otázkou času, kedy bude uvoľnená prvá verejná (stabilná) verzia do Windows Phone Obchodu.

Ak sa chcete zúčastniť beta testovania, vyplňte tento formulár a stiahnite si Total Commander z Windows Phone Obchodu. Diskutovať môžete na našom fóre.


Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!