Smartmobil

Najlepšia galéria pre Android – QuickPic – je už dostupná v slovenčine

od , 14. decembra 2013, v kategórii Novinky, Softvér. Počet prezretí: 3193

Aplikácia QuickPic, mnohými označovaná za najlepšiu galériu pre Android a my s týmto názorom jednoznačne súhlasíme, bola aktualizovaná dnes na verziu 3.4.4. Slovenských používateľov tejto aplikácie určite poteší pridaná slovenčina v týchto najnovších verziách (> 3.4).

Cesta k tomuto míľniku veru nebola jednoduchá, viď. téma aplikácie na fóre. Do dnes sme si sami pridávali slovenčinu do aplikácie, no nevýhodou bolo, že si nemohli ďalej aktualizovať aplikáciu, keďže sa nezhodovali podpisy. Vždy pri vydaní novej verzie sme musel pracne rozbaľovať aplikáciu, pridať preklad, zabaliť ju & podpísať.  Konečne vývojár pochopil, že nemá zmysel bojovať s veternými mlynmi (:D) a preklad pridal. Okrem slovenského jazyka bol pridaný taktiež český jazyk, čo zas ocenia Androiďáci z  Česka. V tejto aktualizácií boli ďalej opravené rôzne chyby a pády aplikácie. Ak máte nejaké ďalšie otázky ohľadom aplikácie QuickPic, prosím, napíšte nám na fórum – http://smartmobil.sk/forum/viewtopic.php?f=137&t=18320.

Screenshot_2013-12-14-13-29-26

 

Odkaz na Obchod Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder (aplikácia si určite zaslúži 5 hviezdičiek!)

APK súbor (v. 3.4.4): http://alensw.com/assets/QuickPic_3.4.4.apk

Informácie o nových verziách QuickPic-u nájdete na blogu autora: http://alensw.com/quickpic-3.0/


  • Marek Kohút

    Tato aplikacia bola skvela od zaciatku co ju vytvorili. To ze ma slovencinu, je pre mna iba prijemne plus 🙂

Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!