Smartmobil

AppsRulezz 2013 – súťaž slovenských aplikácií

od , 19. apríla 2013, v kategórii Novinky. Počet prezretí: 3428

V utorok sa idem pozrieť na už tretí ročník súťaže slovenských aplikácií. Po mimoriadne úspešných ročníkoch 2011 a 2012, do ktorých sa prihlásilo viac ako 150 pôvodných slovenských aplikácií, je tu tretí ročník národnej súťaže mobilných aplikácií AppsRulezz 2013 s viacerými novinkami.

Tento rok pribudla k dvom hlavným kategóriám Smartphone a Tablet aj tretia hlavná kategória TV aplikácie. Na základe úspechu v bodovacej súťaži vyhlásia a spolu s Orange-om odmenia App Developera roka a najlepšia práca zo všetkých získa App Prix. Do súťaže sa tento ročník prihlásilo až 166 aplikácií, medzi ne pridal niečo zo svojich aj Benecore z nášho fóra, no nájdete tam aj ďalšie známe apps prezentované aj u nás na fóre už v štádiu vývoja, ako TiToYo a iné.
appsrulezzZároveň prebehne aj konferencia o mobilnom marketingu na Slovensku MobileRulezz 2013. Jej tretí ročník sa uskutoční už v utorok 23. apríla v bratislavskej aule Ekonomickej univerzity.

Pre účastníkov je počas jedného dňa pripravený lákavý program plný zaujímavých workshopov a prednášok v podaní spíkrov nielen zo Slovenska. Najväčším lákadlom je Jon Mew z Veľkej Británie. Okrem neho čaká na účastníkov viac ako 20 expertov z oblasti marketingu a mobilných technológií.

Po prvý raz sa za jedným stolom stretnú v panelovej diskusii zástupcovia všetkých troch mobilných operátorov a hovoriť budú o mobilnom marketingu. Vystúpia zástupcovia Orangeu, Slovak Telekomu aj Telefónica O2. O Slovákoch, ktorí počúvajú hudbu, čítajú knihy alebo sledujú TV v smartfóne a ich zvykoch porozpráva Radovan Vargic z Orangeu a účastníci spolu s Luciou Suďovou z Tatra banky nazrú do budúcnosti mobilných platieb. Celý program je k dispozícii na http://mobile.rulezz.sk/2013/program.

Hlavnými partnermi sú Orange a Tatra banka.

Na konferencii organizátori očakávajú účasť viac ako dvoch stoviek účastníkov. „Konferencia MobileRulezz 2013 prinesie nové trendy v mobilnom marketingu, skvelých spíkrov či program v dvoch paralelných sálach. Sme však presvedčení, že sa nám opäť podarí vytvoriť príjemnú atmosféru, ktorou sú Rulezz konferencie tradične známe. Tešíme sa na všetkých, ktorí sa 23. apríla chystajú na naše akcie, konferenciu MobileRulezz ako aj slávnostné vyhlasovanie najlepších aplikácií na Slovensku – AppsRulezz 2013, ktoré sa bude konať večer po konferencii,“ povedal hlavný organizátor konferencie Peter Šebo.


Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!