Smartmobil

Tip pre iOS a Android: Tapatalk

od , 2. februára 2013, v kategórii Softvér. Počet prezretí: 2249

Asi každý z nás je zaregistrovaný na nejakom fóre. Tie tvoria nemalé percento webu. Ich nevýhodou sú však rôzne reklamy a podpisy s obrázkami alebo iné, pre niekoho zbytočnosti.

Prezerajte pohodlne

Tapatalk je aplikácia určená na prezeranie internetových fór. V oblasti mobilného internetu má táto aplikácia jednu neoceniteľnú výhodu. Dokáže ušetriť veľké množstvo dát. A to jednoduchým spôsobom. Aplikácia nenačítava rôzne, pre užívateľov, zbytočnosti. Zaradil by som tam ako najčastejšie rôzne reklamy, podpisy alebo zobrazujúce sa profily. Tým dokáže ušetriť aj čas, kým sa stránka načíta. Jednoducho ukáže iba meno užívateľa a jeho príspevok v danej téme.

Ovládanie nemôže byť jednoduchšie.

Ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. Program si zapamätá vaše navštevované fóra, spolu s prihlasovacími údajmi. Taktiež je veľké množstvo nastavení vzhľadu zobrazovania až po miesto uloženia prevzatých súborov.

Dostupnosť, aktualizácie a cena.

Aplikácia je zatiaľ dostupná pre platformy Android (pre všetky verzie) a pre iOS. Vývojári sa snažia, aby všetko klapalo aj na najnovších verziách systému (to sa týka hlavne Androidu) ale postupne stále dopĺňajú nové a nové funkcie. cena je pre našinca dosť prívetivá a pokiaľ beriem do úvahy aj rôzne akcie, dá sa aplikácia kúpiť aj pod jedno euro. A nezabúdajte, že kúpou nepodporíte iba vývojárov, ale ušetríte aj svoj čas a hlavne dáta vášho predplateného dátového balíčka.

 

 

 

 


Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!