Smartmobil

Archív pre máj, 2014

Microsoft uvoľnil aplikáciu „Súbory˝ pre Windows Phone 8.1

od , máj.31, 2014, v kategórii Novinky, Softvér

Spoločnosť Microsoft dnes uvoľnila oficiálneho správcu súborov pre Windows Phone 8.1. Aplikácia je bezplatná, v slovenčine a v obchode s aplikáciami ju nájdete pod názvom „Súbory˝. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, , viac...

Čo vlastne Orange predstavil v službe “Navzájom zadarmo”?

od , máj.22, 2014, v kategórii Novinky

Zrejme ste si všimli billboardy a reklamy Orange, podľa ktorých ste mali od nich čakať SMS. SMSky prišli, deň či dva skôr, ba dokonca s odkazom na Androidový vírus 🙂 ale to nebolo ono, len neplánované “spestrenie” kampane. Čo teda vlastne Orange priniesol a akej SMS by ste sa od nich mali dočkať? Ide o príjemnú službu pre rodiny využívajúce ich služby. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Recenzia: Čínsky high-end s 8-jadrom za 135€, Ubtel Q1

od , máj.12, 2014, v kategórii Novinky, Recenzie, Telefóny

Ak si chcete kúpiť high-endový smartfón s Androidom a 500€ je pre Vás priveľa, možno ste aj Vy rozmýšľali nad nejakou menej známou čínskou značkou.sku49501_5

Ja som nedávno riešil presne to isté a nakoniec som skončil pri rozhodovaní medzi iNew v3 a Ubtel Q1, z hardvérovej stránky sa líšili len procesorom ktorý mál Ubtel 8 jadrový a iNew štvor. Cenu mali oba pod 150€. Na iNew som našiel mnoho recenzii a užívateľských skúsenosti, za to Ubtel bol výkonnejší a ešte o niečo lacnejší. Jediné čo som našiel na Ubtel boli tri krátke videorecenzie na YouTube z čínskych e-shopov ukazujúce že všetko funguje.

Rozhodol som sa, že budem prvý kto naň napíše recenziu a kúpil som si Ubtel ako mačku vo vreci dúfajúc, že naozaj bude všetko fungovať a budem spokojný. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, , , , , , , , , viac...

Vytvorená samostatná sekcia pre Xposed na našom fóre

od , máj.11, 2014, v kategórii Softvér

Xposed framework naberá každým dňom na popularite a preto sme sa rozhodli na tento trend zareagovať a vytvoriť špeciálnu sekciu pre Xposed. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

AnTuTu Benchmark pre Android je dostupný v slovenčine

od , máj.07, 2014, v kategórii Novinky

AnTuTu Benchmark – jedna z TOP aplikácii na meranie výkonu zariadení so systémom Android sa dočkala oficiálneho prekladu do slovenčiny.

(pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!