Smartmobil

Softvér

APKMirror – získajte (nielen) Google aplikácie hneď po ich uvoľnení

od , okt.04, 2014, v kategórii Novinky, Softvér

Známy Android web Androidpolice predstavil svoj nový projekt, ktorí ocení nejeden fanúšik Android OS. Na stránke APKMirror nájdete mnoho (nielen) Google aplikácií dostupných na stiahnutie hneď po ich uvoľnení, a teda nemusíte čakať, kým príde rad aj vás a vaše zariadenie. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Prvá beta verzia Here Maps uvoľnená pre Android

od , sep.29, 2014, v kategórii GPS, Novinky, Softvér

Ak ste v minulosti na staršom telefóne používali bezplatnú navigáciu od Nokie, určite vám teraz chýba na smartfónoch s Androidom či iOS. Sme radi, že vám môžeme oznámiť vynikájúcu správu. Nokia, presnejšie jej divízia Here, uvoľnila prvú a dlhoočakávanú beta verziu tejto navigácie pre Android. Príchod beta verzie pre iOS je taktiež otázkou času.

(pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Vytvorená Android aplikácia pre skracovač odkazov Dopice.sk

od , sep.21, 2014, v kategórii Novinky, Softvér

Pre fanúšikov tohto slovenského skracovača odkazov máme dobrú správu. Už nemusíte zdĺhavo skracovať odkazy cez webovú stránku v prehliadači, teraz skrátite váš odkaz veľm rýchlo a jednoducho pomocou pár klikov. Aplikácia je určená pre Android, no spustíte aj systémoch BB10 a Sailfish, ktoré podporujú spúšťanie Android aplikácií. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Populárny správca súborov Total Commander sa dočkal verzie aj pre WP 8.1

od , sep.20, 2014, v kategórii Novinky, Softvér

Spoločnosť Ghisler Software GmbH, stojaca za vývojom jedného z najznámejších správcov súborov, oznámila príchod Total Commanderu na Windows Phone. Aplikácia je v štádiu beta verzie a kto má záujem sa už teraz môže zúčastniť beta testovania. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, , , viac...

Aktualizácia Samgungu S4 mini (I9195) s ext4 chybou na Kitkat

od , júl.04, 2014, v kategórii Softvér

Nedočkavci ako  ja, ktorým sa nechcelo čakať na sprístupnenie oficiálnej aktualizácie na Android 4.4.2 pre Slovensko,  siahli po firmware pre Belgický Samsung S4 mini LTE Black edition s označením I9195XXUCNE6 (pokračovať v čítaní)
Pridať komentár :, , , viac...

Microsoft uvoľnil aplikáciu „Súbory˝ pre Windows Phone 8.1

od , máj.31, 2014, v kategórii Novinky, Softvér

Spoločnosť Microsoft dnes uvoľnila oficiálneho správcu súborov pre Windows Phone 8.1. Aplikácia je bezplatná, v slovenčine a v obchode s aplikáciami ju nájdete pod názvom „Súbory˝. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, , viac...

Vytvorená samostatná sekcia pre Xposed na našom fóre

od , máj.11, 2014, v kategórii Softvér

Xposed framework naberá každým dňom na popularite a preto sme sa rozhodli na tento trend zareagovať a vytvoriť špeciálnu sekciu pre Xposed. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Tip pre iOS – Touchbar

od , apr.24, 2014, v kategórii Nezaradené, Softvér

V Cydii je mnoho užitočných ale aj neužitočných tweakov. Narazil som aj na tweak touchbar.

(pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, viac...

Tip na Android aplikáciu: Flud – Torrent Downloader

od , jan.15, 2014, v kategórii Preklady, Softvér

Dnes sa pozrieme na túto aplikáciu z iného pohľadu ako môžete nájsť na iných fórach či stránkach. Bližšie vám priblížim, ako som sa ja (autor článku) dostal do kontaktu s touto aplikáciou a aké sú moje postrehy a názory na aplikáciu.  (pokračovať v čítaní)

2 komentáre viac...

FolderMount – dáta aplikácií a hier na externom uložisku [Android]

od , jan.06, 2014, v kategórii Recenzie, Softvér

Viacerí máme rovnaký problém, nedostatočne veľkú internú pamäť telefónu. Nadarmo si kúpime aj 64GB SD kartu, keď aj tak veľa aplikácií si ukladá svoje dáta do telefónu. Je tu jedno jednoduché riešenie od vývojára z XDA menom madmack a to jeho aplikácia FolderMount (v slovenčine vďaka pyler-ovi). Túto aplikáciu Vám dnes predstavím a v krátkom návode ukážem ako ju použiť.

(pokračovať v čítaní)

3 komentáre :, viac...

Najlepšia galéria pre Android – QuickPic – je už dostupná v slovenčine

od , dec.14, 2013, v kategórii Novinky, Softvér

Aplikácia QuickPic, mnohými označovaná za najlepšiu galériu pre Android a my s týmto názorom jednoznačne súhlasíme, bola aktualizovaná dnes na verziu 3.4.4. Slovenských používateľov tejto aplikácie určite poteší pridaná slovenčina v týchto najnovších verziách (> 3.4). (pokračovať v čítaní)

1 komentár viac...

Tip pre iOS: Camera+

od , mar.21, 2013, v kategórii Softvér

Dnes sa pozrieme na iOS aplikáciu, ktorá u mňa nahradila vstavanú aplikáciu fotoaparátu. Jedná sa o Camera+. V podstate slúži na to isté čo fotoaparát. Avšak pred samotným fotografovaním máte na výber zo 4 roch základných režimov ako je “klasický, časovač, stabilizátor a snímkovač”.
(pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

iOS a Android tip: IMplus

od , mar.19, 2013, v kategórii Nezaradené, Softvér

V dnešnej časti nášho seriálu pre smartfóny si predstavíme aplikáciu už pomerne známu. Jedná sa o dosť starého “kecalka” ktorého môžete poznať ešte z WM alebo Symbianu.

(pokračovať v čítaní)

Pridať komentár viac...

Aktualizácia Symbianu: foto-video & galéria

od , mar.19, 2013, v kategórii Softvér

Prednedávnom sa na webe objavila informácia o dostupnosti aktualizácie pre aplikáciu Fotoaparát (foto aj video) a Galériu. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, , , , , , , , , , viac...

Nová Superuser aplikácia od ClockworkMod dostupná na Google Play

od , mar.04, 2013, v kategórii Novinky, Softvér

Pred pár hodinami ClockworkMod, presnejšie vývojár @koush (autor ďalšej skvelej aplikácie na zálohovanie – Carbon), vypustil na Google Play finálnu verziu Superuser aplikácie. (pokračovať v čítaní)

Pridať komentár :, , viac...

Hľadáte niečo?

Použite formulár nižšie:

Stále ste nenašli to čo hľadáte? Pridajte komentár alebo nás kontaktujte a pokúsime sa Vám pomôcť!